Elevforeningens bestyrelse

Elevforeningens bestyrelse 2017/18

(Vælges på elevforeningens årlige generalforsamling).

Formand:
Line Trier Rokkedal
Langelandsgade 127, 8000 Aarhus C
line_trier.rokkedal@hotmail.com
2086 1836

Næstformand:
Maria Hundebøll Lund
Skt. Nicolaus Gade 3, 1.,6, 8000 Aarhus C
mariahundeboell@gmail.com
61697496

Øvrige medlemmer
Camille Kirkegaard
Østervænget 47a, 9200 Aalborg
Camille.kirkegaard1@gmail.com
30826301

Ida Stokholm Bested
Birkevangen 33, 8355 Solbjerg
idabested@sol.dk
30251136

Jonathan Madsen Bentholm
Smallegade 18, 9520 Skørping
Jonathan.bentholm@hotmail.com
50430919

Mathias Kring Niebuhr
Kirkestien 2 b, 7100 Vejle
mkniebuhr@gmail.com
29857120

Mille Galsgaard-Olsen
Belvederevej 25 st. Tv., 3000 Helsingør
Milleliolsen@gmail.com
53603250

Nicolas Musiat
Fortevej 66a Risskov 8240
N.musiat@gmail.com
22 74 24 75

Severine Salling Sørensen
Østerbrogade 67D, 1., 8 , 8500 Grenaa
severinesoerensen@hotmail.com
23 84 07 60

Suppleanter
Anna Väinö Thomsen
Grønjordsvej 4, 4812, 2300 Kbh S
anna_thomsen411@hotmail.com
53649353

Frederik Joshua Engholm Nielsen
Møllevej 18, 5492 Vissenbjerg
frederik.joshua97@gmail.com
51350807

Jane Holm
Østerbæksvej 91 v. 64, 5230 Odense M
janeholm2@gmail.com
26215282

Jasmin Bita Davodi
Koholtvej 14, 4951 Nørreballe
Mig14sas@gmail.com
61754093

Johannes Abildgaard Jensen
Ribjergvej 27, 5260 Odense S.
johannesaj1@gmail.com
27156601

Peter Breth Pedersen
Emborgveh 40, 8660 Skanderborg
Koenx123@gmail.com
61861192

elevforening@rhe.dk

Kalender

  1. Fællessang Sundhed – hvad har det med hinanden at gøre?

    januar 27 - 13:30 - 15:00
  2. Åbent Hus den 20. februar

    februar 20 - 17:30 - 20:00
  3. Åbent Hus den 7. marts

    marts 7 - 17:30 - 20:00