Elevforeningens bestyrelse

Elevforeningens bestyrelse 2016/17

(Vælges på elevforeningens årlige generalforsamling).

Formand
Line Trier Rokkedal, Langelandsgade 127, 8000 Aarhus C, line_trier.rokkedal@hotmail.com, 2086 1836

Næstformand
Maria Hundebøll Lund, Skt. Nicolaus Gade 3, 1.,6, 8000 Aarhus C, mariahundeboell@gmail.com, 61697496

Øvrige medlemmer
Mille Galsgaard-Olsen, Belvederevej 25 st. Tv., 3000 Helsingør, Milleliolsen@gmail.com 53603250

Camille Kirkegaard, Østervænget 47a, 9200 Aalborg, Camille.kirkegaard1@gmail.com, 30826301

Severine Salling Sørensen, Østerbrogade 67D, 1., 8 , 8500 Grenaa, severinesoerensen@hotmail.com, 23 84 07 60

Ida Stokholm Bested, Birkevangen 33, 8355 Solbjerg, idabested@sol.dk, 30251136
Nicolas Musiat, Fortevej 66a Risskov 8240, N.musiat@gmail.com, 22 74 24 75

Jonathan Madsen Bentholm, Smallegade 18, 9520 Skørping, Jonathan.bentholm@hotmail.com, 50430919

Mathias Kring Niebuhr, Kirkestien 2 b, 7100 Vejle, mkniebuhr@gmail.com, 29857120

Anna Väinö Thomsen, Nørrebrogade 159 3. tv 2200 Kbh N, anna_thomsen411@hotmail.com, 53649353

Suppleanter
Jane Holm, Østerbæksvej 91 v. 64, 5230 Odense M, janeholm2@gmail.com, 26215282

Jasmin Bita Davodi, Koholtvej 14, 4951 Nørreballe, Mig14sas@gmail.com, 61754093
Kontakt elevforeningen

elevforening@rhe.dk

Kalender

  1. Åbent Hus den 8. august

    august 8 - 17:30 - 20:00
  2. Åbent Hus den 12. september

    september 12 - 17:30 - 20:00
  3. Foredrag: Rasmus Tantholdt – Verden er stadig ny

    oktober 3 - 19:00 - 20:30